TAZEGÜL HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU

Büromuz tüm hukuki sorunlarınızda ve danışmanlıklarınız için uzman ve geniş kadrosuyla yanınızda.

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Tazegül Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 1989 yılında Av. Muzaffer Tazegül tarafından kurulmuştur. Yerli ve yabancı gerçek kişi ve şirketlere profesyonel, dinamik ve güvenilir danışmanlık ve dava avukatlığı hizmeti vermeyi misyon edinmiş bir hukuk ve danışmanlık bürosudur. Genel hukuk alanlarının yanı sıra özellikle Gayrimenkul Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Miras Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında öne çıkan birikim ve tecrübelere sahiptir.

Müvekkillerine her zaman üstün kalitede hizmet vermeyi hedefleyen Tazegül Hukuk ve Danışmanlık Bürosu gerekli durumlarda büro ile bağlantılı veya işbirliği halinde olan finans danışmanları, vergi uzmanları, mali müşavirler ve teknik uzmanlar ile koordinasyon içinde çalışabilme esnekliğine sahiptir.

Tazegül Hukuk ve Danışmanlık Bürosu hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için sürekli bir gelişim ve değişim halinde kendini yenilemekte alanında uzman dinamik hukukçu ve danışman kadrosu ile tam bir takım anlayışı içinde şeffaf, hızlı, etkili ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.